934 wartociowych stron o turystyce
Turystyka.Favo.pl - Katalog turystyczny
http://diananoclegi.pl - Katalog Turystyczny http://www.domnadrozlewiskiem-toporzyk.pl - Katalog Turystyczny http://www.explore.pl - Katalog Turystyczny http://porterfree.pl - Katalog Turystyczny Wypromuj stron w naszym katalogu turystycznym

> Home > Autobusy, kolej, autostop

Autobusy, kolej, autostop

Szukasz połączeń autobusowych z Polski do wybranego kraju europejskiego? Chcesz zapoznać się z rozkładem jazdy pociągów obejmującym wszystkie linie europejskie? A może chciałbyś znaleźć pasażera swojej podróży lub zaoferować autostopowiczowi wspólną podróż? Sprawdź poniższe linki!

Codziennie wiele ludzi przemierza kraj najróżniejszymi środkami lokomocji. Jadąc do pracy lub w delegacje najczęściej wybieramy autobusy, jeszcze inni uważają kolej za najlepszy środek transportu do szkoły.
Każdego dnia jadąc gdzieś w trasę samochodem widujemy na poboczach ludzi szukających kierowców, którzy ich podwiozą w określone miejsce. Mają oni jednak utrudnione zadanie ponieważ autostop u większości kierowców nie wzbudza zbytniego zaufania i po prostu boją się oni zabierać nieznajomych podróżników ze sobą.
Dlatego też w celu ocieplenia wizerunku autostopowiczów powstają serwisy będące platformami, gdzie można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Pomaga to znacząco obniżyć obniżyć koszty podróży poprzez udzielenie informacji o wolnych miejscach w samochodzie na danej trasie.
Dzięki takiej inicjatywie autostop nabiera nowego wymiaru, a samo podróżowanie staje się niezwykle atrakcyjne dla każdej ze stron. Pozwala to na poszerzenie kręgów znajomości ponieważ autostopowicze to z reguły ludzie otwarci na świat.> Sortuj alfabetycznie | Poka na stronie 20 / 30 / 50 wpisw

Kategoria Autobusy, kolej, autostop - Ostatnio dodane wpisy

Eurotrans

Dodano: 2005.11.05
Eurotrans

Międzynarodowe, regularne linie autobusowe. Przewozy do Niemiec, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Zobacz opis!

Almabus

Dodano: 2005.11.05
Almabus

Firma świadczy usługi przewozowe, ponadto oferuje wynajem autokarów turystycznych do przewozu osób na terenie kraju i za granicą.

Zobacz opis!

Orbis Transport

Dodano: 2005.11.05
Orbis Transport

Międzynarodowa komunikacja autobusowa, turystyka krajowa i zagraniczna, wynajem autokarów i samochodów w systemie Hertz oraz obsługa floty samochodowej.

Zobacz opis!

Eurokar

Dodano: 2005.11.05
Eurokar

Regularna, koncesjonowana komunikacja międzynarodowa z krajami Europy Zachodniej oraz wynajem luksusowych autokarów i busów.

Zobacz opis!

Europa Express

Dodano: 2005.11.05
Europa Express

Przewozy autokarowe do Włoch, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii i Hiszpanii. Rozkład jazdy, adresy punktów sprzedaży biletów.

Zobacz opis!