935 wartociowych stron o turystyce
Turystyka.Favo.pl - Katalog turystyczny
http://www.leoapart.com - Katalog Turystyczny http://willa-zacisze.pl - Katalog Turystyczny http://www.domnadrozlewiskiem-toporzyk.pl - Katalog Turystyczny http://www.explore.pl - Katalog Turystyczny Wypromuj stron w naszym katalogu turystycznym

> Home > Biura podróży

Biura podróży

Poniżej znajdziesz listę sprawdzonych i renomowanych biur podróży oraz tour operatorów działających w Polsce. Z całym przekonaniem można stwierdzić, że prezentowane poniżej biura generują 90% ofert turystycznych w naszym kraju.

Nim podejmiemy decyzje o wyborze biura podróży w Polsce należy skrupulatnie sprawdzić wiele rzeczy. Nie chodzi tu tylko o sama umowę, ale również o wykonawcę usługi turystycznej. Warto to zbadać szczegółowo ponieważ ostatnimi czasy mamy dużą falę bankructw biur podróży więc lepiej się zabezpieczyć niż potem znaleźć się w sytuacji bez wyjścia.
Turyści często nawet nie mają wiedzy, że istnieje coś takiego jak lista biur podróży. To dzięki tej liście mamy możliwość sprawdzenia wiarygodności. W każdym województwie znajduje się instytucja udzielająca informacji na temat tego, czy biuro z jakiego chcemy skorzystać znajduje się na liście wiarygodnych organizatorów wycieczek. Możemy tam również uzyskać informacje na temat warunków ubezpieczenia i ewentualnych roszczeń wobec danej firmy.
Tak samo ważną sprawą jest, aby zapoznać się z informacjami czy jakieś polskie biura podróży nie znajdują się pośród dłużników, co możemy sprawdzić poprzez Krajowy Rejestr Długów. Dopiero po zachowaniu tych względów bezpieczeństwa możemy podpisać umowę z biurem na zasłużony wyjazd wakacyjny.> Sortuj alfabetycznie | Poka na stronie 20 / 30 / 50 wpisw

Kategoria Biura podróży - Ostatnio dodane wpisy

summerelse.pl

Dodano: 2012.03.05
summerelse.pl

Najlepsze propozycje urlopu czy wakacji, za najbardziej konkurencyjne ceny na rynku. Wysoka jakość za najlepszą cenę.

Zobacz opis!

reniatravel.pl

Dodano: 2012.03.04
reniatravel.pl

Nasza strona skierowana jest do klientów poszukujących ciekawych form spędzania wolnego czasu. Oferujemy :wczasy,wycieczki,rejsy,pobyty narciarskie,oferty sylwestrowe. Posiadamy bogatą ofertę bazy hotelowej.Można u nas zarezerwować przelot.Dla singli oferujemy możliwość znalezienia partnera na wyjazd-posiadamy wyszukiwarkę dla singli. Zapraszamy do nas!

Zobacz opis!

Strona poświęcona zachodniemu wybrzeżu Majorki

Dodano: 2011.09.11
Strona poświęcona zachodniemu wybrzeżu Majorki

Strona jest poświęcona zachodniemu wybrzeżu Majorki. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji, które napewno przydadzą się podczas pobytu na Majorce.

Zobacz opis!

Portal bierz-walizke.pl

Dodano: 2011.09.11
Portal bierz-walizke.pl

Portal bierz-walizke.pl powstał z myślą o ludziach chcących poznawać świat. W Wasze ręce oddajemy stronę, dzięki której będziecie mogli zaplanować swój wypoczynek i spełnić swoje marzenia. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, ponieważ oferta dobrana została tak aby zaspokoić gusta każdego naszego klienta. Wszystkie oferowane przez nas usługi organizowane są przez sprawdzone i renomowane Biura Podróży, posiadające odpowiednie doświadczenie i wszelkie wymagane

Zobacz opis!

SummerTrex

Dodano: 2011.09.11
SummerTrex

Na udane wakacje zaprasza SummerTrex. Wypoczynek z nami to połączenie urlopu ze sportem: szlaki turystyczne, wyprawy rowerowe, słońce i dużo więcej.

Zobacz opis!