935 wartociowych stron o turystyce
Turystyka.Favo.pl - Katalog turystyczny
http://porterfree.pl - Katalog Turystyczny http://teneryfawycieczki.pl - Katalog Turystyczny http://veturo.pl - Katalog Turystyczny http://www.landersen.pl - Katalog Turystyczny Wypromuj stron w naszym katalogu turystycznym

> Home > Biura podróży

Biura podróży

Poniżej znajdziesz listę sprawdzonych i renomowanych biur podróży oraz tour operatorów działających w Polsce. Z całym przekonaniem można stwierdzić, że prezentowane poniżej biura generują 90% ofert turystycznych w naszym kraju.

Nim podejmiemy decyzje o wyborze biura podróży w Polsce należy skrupulatnie sprawdzić wiele rzeczy. Nie chodzi tu tylko o sama umowę, ale również o wykonawcę usługi turystycznej. Warto to zbadać szczegółowo ponieważ ostatnimi czasy mamy dużą falę bankructw biur podróży więc lepiej się zabezpieczyć niż potem znaleźć się w sytuacji bez wyjścia.
Turyści często nawet nie mają wiedzy, że istnieje coś takiego jak lista biur podróży. To dzięki tej liście mamy możliwość sprawdzenia wiarygodności. W każdym województwie znajduje się instytucja udzielająca informacji na temat tego, czy biuro z jakiego chcemy skorzystać znajduje się na liście wiarygodnych organizatorów wycieczek. Możemy tam również uzyskać informacje na temat warunków ubezpieczenia i ewentualnych roszczeń wobec danej firmy.
Tak samo ważną sprawą jest, aby zapoznać się z informacjami czy jakieś polskie biura podróży nie znajdują się pośród dłużników, co możemy sprawdzić poprzez Krajowy Rejestr Długów. Dopiero po zachowaniu tych względów bezpieczeństwa możemy podpisać umowę z biurem na zasłużony wyjazd wakacyjny.> Sortuj alfabetycznie | Poka na stronie 20 / 30 / 50 wpisw

Kategoria Biura podróży - Ostatnio dodane wpisy

PlanujemyWakacje.pl

Dodano: 2015.05.08
PlanujemyWakacje.pl

PlanujemyWakacje.pl jest internetowym biurem podróży z siedzibą w samym centrum Poznania. Od lat zajmujemy się promowaniem i organizowaniem wycieczek oraz wczasów w najodleglejsze zakątki świata. Jako licencjonowany partner, współpracujemy z największymi biurami podróży w Polsce: Itaka, Neckermann, Rainbow Tours, Wezyr, Gti, Exim, Grecos Holiday i wiele innych. Na naszej stronie znajdą Państwo szeroki wachlarz różnorakich ofert wakacyjnych, wśród których na pewno znajd

Zobacz opis!

Biuro Podróży WADI TRAVEL

Dodano: 2015.04.20
Biuro Podróży WADI TRAVEL

Biuro Podroży Wadi - Specjaliści od krajów wschodnich: wykonywanie wiz do Rosji, Białorusi, Chin, Uzbekistanu, Iranu.... Sprzedaż biletów na Kolej Transsyberyjską, bilety lotnicze, autokarowe, organizacja wycieczek, obsługa wyjazdów biznesowych. Profesjonalne, szybko. Zapraszamy www.wadi.pl

Zobacz opis!

Atrakcje turystyczne Cypru

Dodano: 2015.04.09
Atrakcje turystyczne Cypru

Strona przedstawia w interesujący i zachęcający sposób wszelkie atrakcje turystyczne znajdujące się na wyspie Cypr. Znajduje się na niej szczegółowy opis najciekawszych miejscowości, zabytków, szlaków turystycznych, wydarzeń kulturalnych. Można także dowiedzieć się czegoś na temat historii Cypru oraz kuchni cypryjskiej. Jest także informacja dla osób pragnących przylecieć na Cypr.

Zobacz opis!

Studio Podróży

Dodano: 2015.03.10
Studio Podróży

Studio Podróży - Twoje Biuro Podróży w Gdyni Proponujemy pełen zakres produktów turystycznych: wycieczki lotnicze i autokarowe, kolonie i obozy, hotele, bilety lotnicze, autokarowe, promowe, imprezowe, ubezpieczenia turystyczne, wynajem samochodów. Dzięki rozbudowanej stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z aktualną ofertą oraz dokonywać rezerwacji o każdej porze i z każdego miejsca.

Zobacz opis!

Prima Travel

Dodano: 2014.11.24
Prima Travel

Biuro turystyczne Prima Travel - sprzedaż wycieczek (RAINBOW TOURS, WEZYR, ITAKA, SUN&FUN, GRECOS, EXIM, ALFA STAR, NET HOLIDAY), biletów lotniczych i autokarowych.

Zobacz opis!