935 wartociowych stron o turystyce
Turystyka.Favo.pl - Katalog turystyczny
http://porterfree.pl - Katalog Turystyczny http://www.najtanszysport.pl - Katalog Turystyczny http://rivent.pl - Katalog Turystyczny http://willa-zacisze.pl - Katalog Turystyczny Wypromuj stron w naszym katalogu turystycznym

> Home > Biura podróży

Biura podróży

Poniżej znajdziesz listę sprawdzonych i renomowanych biur podróży oraz tour operatorów działających w Polsce. Z całym przekonaniem można stwierdzić, że prezentowane poniżej biura generują 90% ofert turystycznych w naszym kraju.

Nim podejmiemy decyzje o wyborze biura podróży w Polsce należy skrupulatnie sprawdzić wiele rzeczy. Nie chodzi tu tylko o sama umowę, ale również o wykonawcę usługi turystycznej. Warto to zbadać szczegółowo ponieważ ostatnimi czasy mamy dużą falę bankructw biur podróży więc lepiej się zabezpieczyć niż potem znaleźć się w sytuacji bez wyjścia.
Turyści często nawet nie mają wiedzy, że istnieje coś takiego jak lista biur podróży. To dzięki tej liście mamy możliwość sprawdzenia wiarygodności. W każdym województwie znajduje się instytucja udzielająca informacji na temat tego, czy biuro z jakiego chcemy skorzystać znajduje się na liście wiarygodnych organizatorów wycieczek. Możemy tam również uzyskać informacje na temat warunków ubezpieczenia i ewentualnych roszczeń wobec danej firmy.
Tak samo ważną sprawą jest, aby zapoznać się z informacjami czy jakieś polskie biura podróży nie znajdują się pośród dłużników, co możemy sprawdzić poprzez Krajowy Rejestr Długów. Dopiero po zachowaniu tych względów bezpieczeństwa możemy podpisać umowę z biurem na zasłużony wyjazd wakacyjny.> Sortuj alfabetycznie | Poka na stronie 20 / 30 / 50 wpisw

Kategoria Biura podróży - Ostatnio dodane wpisy

Out of Africa prywatne safari

Dodano: 2014.10.26
Out of Africa prywatne safari

Out of Africa - Private luxury safaris oferuje wyjazdy do niepoznanych i uroczych zakamarków Czarnego Kontynentu. Agencja dysponuje kilkunastoletnim doświadczeniem w organizacji wyjazdów dzięki czemu organizowane przez nią wyprawy są naprawdę godne polecenia. Właściciele tego biura podróży wkładają całe swoje serce w powierzone zadania. Potrafią doskonale doradzić i udzielić pomocy w wyborze wycieczki, gdyż wszyscy kochają podróże. Ludzie mający ochotę na luksusowe podró

Zobacz opis!

Discover Silesia / Odkryj Śląsk

Dodano: 2014.10.01
Discover Silesia / Odkryj Śląsk

Biuro Podróży Discover Silesia specjalizuje się w organizowaniu pobytów i wycieczek kulturalno - krajoznawczo - edukacyjnych na Dolnym Śląsku oraz przygranicznych regionach Czech i Niemiec. Naszą ofertę wyróżniają ludzie, którzy ją tworzą. Współpracujemy z licencjonowanymi Przewodnikami i Pilotami Wycieczek ze Stowarzyszenia Gildia Przewodników Sudeckich. Są to pasjonaci regionu, którzy w elastyczny, dostosowany do grupy sposób, prowadzą wycieczki po najciekawszych atrakcj

Zobacz opis!

Grajan Tour Sp. z o.o.

Dodano: 2014.08.20
Grajan Tour Sp. z o.o.

Biuro usług turystycznych GRAJAN TOUR OLSZTYN funkcjonuje już 18 lat, co sprawia że lata doświadczeń oraz wykwalifikowana kadra będą dla Państwa najlepszą gwarancją satysfakcji i bezpieczeństwa. Oferujemy wynajem autokarów i busów,przewóz osób, organizację wycieczek krajowych i zagranicznych,wczasy,kolonie, obozy, WIZY do Rosji i Białorusi, ubezpieczenia OC AC NW i KL oraz obowiązkowe ubezpieczenia medyczne firmy Europa na Rosję i Białoruś.

Zobacz opis!

Egipt - Słoneczny Luksor

Dodano: 2014.05.30
Egipt - Słoneczny Luksor

Poznaj Egipskie wczasy. Wyjedź do Egiptu i zobacz jakie wspaniałe rzeczy czekają tam na Ciebie. Zobaczysz mnóstwo atrakcji, o jakich inni tylko śnili. Przejedź się na wielbłądzie i wjedź na piramidy cheopsa popijając ayran i paląc przy tym sziszę. To są dopiero wakację na miarę prawdziwego podróżnika.

Zobacz opis!

Biuro podróży w Sieradzu

Dodano: 2014.05.23
Biuro podróży w Sieradzu

Biuro podróży Bonus w Sieradzu zaprasza na swoją witrynę internetową na której znajdą Państwo ciekawą ofertę wycieczek, wczasów zagranicą jak i w Polsce . Oferujemy także sprzedaż biletów autokarowych oraz lotniczych. Zapraszamy również do biura stacjonarnego, które znajduje się w Sieradzu na ulicy Żwirki i Wigury 1 serdecznie zapraszamy.

Zobacz opis!