935 wartociowych stron o turystyce
Turystyka.Favo.pl - Katalog turystyczny
http://porterfree.pl - Katalog Turystyczny http://www.leoapart.com - Katalog Turystyczny http://nest.poznan.pl - Katalog Turystyczny http://teneryfawycieczki.pl - Katalog Turystyczny Wypromuj stron w naszym katalogu turystycznym

> Home > Biura podróży

Biura podróży

Poniżej znajdziesz listę sprawdzonych i renomowanych biur podróży oraz tour operatorów działających w Polsce. Z całym przekonaniem można stwierdzić, że prezentowane poniżej biura generują 90% ofert turystycznych w naszym kraju.

Nim podejmiemy decyzje o wyborze biura podróży w Polsce należy skrupulatnie sprawdzić wiele rzeczy. Nie chodzi tu tylko o sama umowę, ale również o wykonawcę usługi turystycznej. Warto to zbadać szczegółowo ponieważ ostatnimi czasy mamy dużą falę bankructw biur podróży więc lepiej się zabezpieczyć niż potem znaleźć się w sytuacji bez wyjścia.
Turyści często nawet nie mają wiedzy, że istnieje coś takiego jak lista biur podróży. To dzięki tej liście mamy możliwość sprawdzenia wiarygodności. W każdym województwie znajduje się instytucja udzielająca informacji na temat tego, czy biuro z jakiego chcemy skorzystać znajduje się na liście wiarygodnych organizatorów wycieczek. Możemy tam również uzyskać informacje na temat warunków ubezpieczenia i ewentualnych roszczeń wobec danej firmy.
Tak samo ważną sprawą jest, aby zapoznać się z informacjami czy jakieś polskie biura podróży nie znajdują się pośród dłużników, co możemy sprawdzić poprzez Krajowy Rejestr Długów. Dopiero po zachowaniu tych względów bezpieczeństwa możemy podpisać umowę z biurem na zasłużony wyjazd wakacyjny.> Sortuj alfabetycznie | Poka na stronie 20 / 30 / 50 wpisw

Kategoria Biura podróży - Ostatnio dodane wpisy

oto-wakacje.pl

Dodano: 2014.03.25
oto-wakacje.pl

Twoje internetowe biuro podróży. Jako jeden z wiodqcych portali turystycznych, możemy łatwo zaplanować Twoją następną podróż.

Zobacz opis!

Polskie Centrum Nurkowe Phuket

Dodano: 2014.03.17
Polskie Centrum Nurkowe Phuket

Polskie Centrum Nurkowe na Phuket w Tajlandii oferuje wszystkie poziomy kursów nurkowania, wyjazdy nurkowe rekreacyjne, wyprawy nurkowe, safari kilkudniowe z nurkowaniem oraz wycieczki lądowe faktultatywne z polskim przewodnikiem. Na stronie znajduje się też obszerny przewodnik poświęcony Tajlnadii i Phuket.

Zobacz opis!

Wagabundo Travel

Dodano: 2014.01.26
Wagabundo Travel

Wagabundo Travel organizuje wyprawy, ekspedycje, wyjazdy incentive dla Klientów korporacyjnych oraz Klientów indywidualnych. Stawiamy na prawdziwe przygody oraz autentyczne przeżycia z dala od utartych szlaków, blisko ludzi i bez kompromisów. Docieramy tam gdzie zwyczajni turyści raczej nie docierają. Zapraszamy!

Zobacz opis!

Wycieczki szkolne Wrocław

Dodano: 2013.10.05
Wycieczki szkolne Wrocław

Gwarantujemy sprawną i profesjonalną obsługę ponieważ dysponujemy niezbędnymi umiejętnościami i ogromnym doświadczeniem zdobytym przy organizacji wielu imprez integracyjnych oraz turystyczno-krajoznawczych. Czeka na Ciebie znakomita kadra licencjonowanych przewodników terenowych i miejskich. Jak również doświadczeni piloci, którzy obsługują wycieczki krajowe i zagraniczne. Baza noclegowa, z której będziesz korzystać jest starannie dobrana i wyselekcjonowana. Przejazd aut

Zobacz opis!

Wycieszki last-minute

Dodano: 2013.10.03
Wycieszki last-minute

Nasza firma proponuje wycieczki do dalekich i bliższych zakątków np. Afryki, Europy, ale także do tych bardziej egzotycznych części świata. Klienci najczęściej decydują się na bliską Grecję, gdzie warto szybko nabrać sił. Wybierz coś dla siebie z obszernych propozycji last minute w niezwykle atrakcyjnych cenach. Proponujemy zarówno wczasy, wycieczki pobytowe z własnym dojazdem, jak i interesujące objazdówki, które umożliwiają zwiedzenie wielu miejsc w ciągu tygodnia. Zape

Zobacz opis!