932 wartociowych stron o turystyce
Turystyka.Favo.pl - Katalog turystyczny
http://www.jakiepiekne.pl - Katalog Turystyczny http://porterfree.pl - Katalog Turystyczny http://www.domnadrozlewiskiem-toporzyk.pl - Katalog Turystyczny http://diananoclegi.pl - Katalog Turystyczny Wypromuj stron w naszym katalogu turystycznym

> Home > Biura podróży

Biura podróży

Poniżej znajdziesz listę sprawdzonych i renomowanych biur podróży oraz tour operatorów działających w Polsce. Z całym przekonaniem można stwierdzić, że prezentowane poniżej biura generują 90% ofert turystycznych w naszym kraju.

Nim podejmiemy decyzje o wyborze biura podróży w Polsce należy skrupulatnie sprawdzić wiele rzeczy. Nie chodzi tu tylko o sama umowę, ale również o wykonawcę usługi turystycznej. Warto to zbadać szczegółowo ponieważ ostatnimi czasy mamy dużą falę bankructw biur podróży więc lepiej się zabezpieczyć niż potem znaleźć się w sytuacji bez wyjścia.
Turyści często nawet nie mają wiedzy, że istnieje coś takiego jak lista biur podróży. To dzięki tej liście mamy możliwość sprawdzenia wiarygodności. W każdym województwie znajduje się instytucja udzielająca informacji na temat tego, czy biuro z jakiego chcemy skorzystać znajduje się na liście wiarygodnych organizatorów wycieczek. Możemy tam również uzyskać informacje na temat warunków ubezpieczenia i ewentualnych roszczeń wobec danej firmy.
Tak samo ważną sprawą jest, aby zapoznać się z informacjami czy jakieś polskie biura podróży nie znajdują się pośród dłużników, co możemy sprawdzić poprzez Krajowy Rejestr Długów. Dopiero po zachowaniu tych względów bezpieczeństwa możemy podpisać umowę z biurem na zasłużony wyjazd wakacyjny.> Sortuj wg daty | Poka na stronie 20 / 30 / 50 wpisw

Kategoria Biura podróży - Ostatnio dodane wpisy

Adriatyk

Dodano: 2005.10.22
Adriatyk

Bezpośredni Touroperator Turystyki: Chorwacja, Włochy, Bułgaria, Austria, Słowenia, Czarnogóra. Na stronie oferta najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnch miejsc na udane wakacje wraz ze zdjęciami i opisem.

Zobacz opis!

Aferry.pl - szeroki wybor tanich biletow promowych w Europi

Dodano: 2011.09.11
Aferry.pl - szeroki wybor tanich biletow promowych w Europi

Aferry.pl poleca szeroki wybor tanich biletow promowych w Europie. Bilety na promy do Anglii, Francji, Irlandii oraz na Eurotunel. Porownywarka cen da ci mozliwosc porownac ceny zanim zdecydujesz sie na zakup.

Zobacz opis!

Airwing Biuro Podróży Online

Dodano: 2013.02.20
Airwing Biuro Podróży Online

Airwing.pl oferuje sprzedaż biletów lotniczych (tanie linie i rejsowe) ,wynajem samochodów i rezerwację hoteli o różnorodnym standardzie w każdym zakątku świata. Zachęcamy do stworzenia swojego własnego pakietu korzystając z naszej bazy noclegowej oraz systemu rezerwacji biletów lotniczych do najodleglejszych zakątków świata.

Zobacz opis!

Albion

Dodano: 2006.08.25
Albion

Kolonie, obozy, wczasy, urlop, wycieczki, nauka języka. Mazury - agroturystyka.

Zobacz opis!

Alfa Star

Dodano: 2005.10.22
Alfa Star

Wypoczynek w Egipcie, Bułgarii, Kenii i na Cyprze. Organizujemy: wycieczki objazdowe, konferencje, wyjazdy motywacyjne, obozy młodzieżowe, wyjazdy zorganizowane, nurkowania, windsurfing, golf oraz inne formy aktywnego wypoczynku.

Zobacz opis!