935 wartociowych stron o turystyce
Turystyka.Favo.pl - Katalog turystyczny
http://teneryfawycieczki.pl - Katalog Turystyczny http://www.najtanszysport.pl - Katalog Turystyczny http://willa-zacisze.pl - Katalog Turystyczny http://porterfree.pl - Katalog Turystyczny Wypromuj stron w naszym katalogu turystycznym

> Home > Przewodniki on-line

Przewodniki on-line

Internetowe przewodniki dla turystów. Jak dojechać, co jeść, gdzie się bawić i przede wszystkim opisy i zdjęcia miejsc, które warto odwiedzić. Najbardziej urokliwe miejsca na Ziemi które koniecznie trzeba uwzględnić w planach swoich letnich podróży.

Przygotowując się do wyprawy czeka nas wiele spraw i długi zestaw spraw pozwalających , aby podróż okazała się sukcesem. W tym celu warto zaopatrzyć się w przewodniki.
Turystyka to taka dziedzina, gdzie należy być przygotowanym na każdą ewentualność. Dzięki tym pozycjom pozyskamy niezbędną wiedzę oraz dostęp do wszelkich informacji w każdym aspekcie naszej podróży.
Od niedawna możemy też cieszyć się takim udogodnieniem jak przewodniki on-line oraz tych w formie e-booków, które dzięki swoim cechom są jeszcze bardziej wygodne w użyciu i możliwe do zabrania wraz z urządzeniem mobilnym. Dzięki temu nie musimy dźwigać ich w formie książkowej podczas podróży, kiedy liczy się każdy dodatkowy kilogram bagażu.
Przewodniki turystyczne zapewniają nam dokładne opisy map i tras dojazdu, ale także informacje na temat najciekawszych zabytków jakie są w danym miejscu. Dzięki takim przewodnikom w przeciągu kilku chwil mamy okazję poczuć namiastkę podróży, co pomaga już na etapie czytania wczuć się w atmosferę wyjazdu.> Sortuj alfabetycznie | Poka na stronie 20 / 30 / 50 wpisw

Kategoria Przewodniki on-line - Ostatnio dodane wpisy

Przewodnik tatrzański zwiedzanie

Dodano: 2015.12.26
Przewodnik tatrzański zwiedzanie

Zwiedzanie i poznawanie Tatr na wycieczkach z licencjonowanym przewodnikiem tatrzański. Wycieczki prowadzimy codziennie siedem dni w tygodniu. Prowadzą w najpiękniejsze miejsca Tatr, w doliny, jaskinie, na przełęcze oraz szczyty. W trakcie wspólnych wycieczek omawiane są zagadnienia z tematyki przyrody tatrzańskiej, historii i etnografii oraz topografii. Na wycieczkach zobaczysz wspaniałe wodospady, rwące potoki górskie, lasy regla dolnego i górnego, jeziora górskie, strzeliste szcz

Zobacz opis!

Przewodnik po Sankt-Petersburgu

Dodano: 2014.08.18
Przewodnik po  Sankt-Petersburgu

Jesteśmy licencjonowanymi polskojęzycznymi przewodnikami po Sankt-Petersburgu. Świadczymy usługi turystyczne dla osób prywatnych oraz zorganizowanych grup.

Zobacz opis!

zwiedzanietorunia.pl

Dodano: 2014.03.18
zwiedzanietorunia.pl

Strona zawiera propozycje tras turystycznych po Toruniu dla osób indywidualnych, grup dziecięcych, jak i dorosłych wraz z usługą przewodnicką.

Zobacz opis!

Atrakcje Świnoujścia

Dodano: 2014.01.17
Atrakcje Świnoujścia

Świnoujście mimo swoich licznych zalet często bywa pomijane w wakacyjnych planach. Aby to zmienić, powstał serwis turystyczne.swinoujscie.pl który przedstawia walory krainy 44 wysp. Autor opisuje swoje spostrzeżenia na temat miasta, dzieli się również ciekawostkami oraz informuje o atrakcjach, które trzeba zobaczyć przy okazji pobytu w Świnoujściu.

Zobacz opis!

Piękny Kołobrzeg zawsze

Dodano: 2013.10.22
Piękny Kołobrzeg zawsze

Strona piękny Kołobrzeg zajmuje sie promocją tego własnie miasta jako regionu atrakcyjnego tyrystycznego w Polsce. Na stronie opisywane sa atrakcje turystyczne w mieście, ale głównie skupia się na informowaniu swoich gości kiedy dzieje się coś ciekawego w mieście lub w pobliskich miejscowościach- imprezy, koncerty, i sposoby na spędzenie aktywnie urlopu w Kołobrzegu opisywane są na stronie regularnie i bardzo ciekawie.

Zobacz opis!