935 wartociowych stron o turystyce
Turystyka.Favo.pl - Katalog turystyczny
http://www.najtanszysport.pl - Katalog Turystyczny http://nest.poznan.pl - Katalog Turystyczny http://veturo.pl - Katalog Turystyczny http://www.explore.pl - Katalog Turystyczny Wypromuj stron w naszym katalogu turystycznym

> Home > Czartery jachtów

Czartery jachtów

W tym dziale zebraliśmy sprawdzone oferty czarteru jachtów oraz rejsów morskich w najciekawszych rejonach świata. Znajdziesz tutaj kompleksową informację skąd wyczarterować jacht i w jaki sposób tego dokonać. Pomyślnych wiatrów!

Od dłuższego już czasu wszyscy udający się na Mazury mogą zaobserwować w jak szybkim tempie rozrasta się tamtejszy rynek usług żeglarskich. Głównym katalizatorem tych zmian rozwojowych jest coraz większe bogacenie się społeczeństwa w tamtym regionie.
Druga przyczyną jest coraz większa potrzeba oderwania się od szarej codzienności, co z tym się wiąże chęć zaznania przygody. Ten stan można osiągnąć pod żaglami na co są dwie opcje zwykły rejs lub też czarter jachtów Mazury.
Podstawowa ofertą na Mazurach jeśli chodzi o początkujących fanów żeglarstwa jak i też wilków morskich są żeglarskie rejsy. Jest to swego rodzaju odpowiednik zorganizowanej wycieczki. Chociaż ci bardziej wprawieni sympatycy żeglarstwa chętniej decydują się na czartery jachtów.
W tej sytuacji udostępniany jest nam cały jacht do naszej dyspozycji. Należy jednak liczyć się z tym, że czarter jachtów wymaga posiadania specjalnych uprawnień żeglarskich. Stale rosnąca ilość żeglarzy sprawia, że jest to świetny sposób na działalność turystyczną w tamtym regionie.> Sortuj alfabetycznie | Poka na stronie 20 / 30 / 50 wpisw

Kategoria Czartery jachtów - Ostatnio dodane wpisy

czarter-jachtow-mazury.pl

Dodano: 2011.09.11
czarter-jachtow-mazury.pl

Mazurskie jachty oferują łodzie żaglowe do czarteru. Czarter jachtów na Mazurach to nasza specjalnosć Jachty są gotowe do rejsu, każdy z nich jest w pełni wyposażony we wszystko co konieczne do rejsu. Na stronie www można zarezerwować jacht, sprawdzić wiolne terminy czarteru, a także pobrać niesamowicie potrzebne przy żeglowaniu informacje w formie e-booka. Jachty, które można wyczarterować to słynny Twister 800n, jednostka niewywrotna, sprawdzona i ciesząca się dobrą opin

Zobacz opis!

Firma SebaCzarter

Dodano: 2011.09.11
Firma SebaCzarter

Firma SebaCzarter Zaprasza do skorzystania z bogatej oferty czarteru jachtów nad Zalewem Solińskim w Polańczyku oraz w Olchowcu. Oferujemy jachty typu: Tango 780 Sport, Focus 730, Sasanka 660 SN, Focus 650.

Zobacz opis!

Czarter-Mazury.pl

Dodano: 2007.09.07
Czarter-Mazury.pl

Czarter nowoczesnych, wygodnych i dobrze wyposażonych jachtów na Wielkich Jeziorach Mazurskich.

Zobacz opis!

TCC

Dodano: 2007.05.25
TCC

Czarter jachtów Twister, Tango na WJM.

Zobacz opis!

Krak Jacht

Dodano: 2007.02.10
Krak Jacht

Czarter jachtów na Mazurach.

Zobacz opis!