935 wartociowych stron o turystyce
Turystyka.Favo.pl - Katalog turystyczny
http://willa-zacisze.pl - Katalog Turystyczny http://www.explore.pl - Katalog Turystyczny http://www.leoapart.com - Katalog Turystyczny http://rivent.pl - Katalog Turystyczny Wypromuj stron w naszym katalogu turystycznym

> Home > Prognoza pogody

Prognoza pogody

W tym miejscu naszego serwisu znajdziesz zawsze aktualne prognozy obejmujące teren naszego kraju, Europy i całego świata. Prezentujemy serwisy zarówno krajowe jak i zagraniczne ze względu na podobny charakter prezentowanych informacji.

Pogoda ma zawsze duży wpływ na plany urlopowe. My możemy wybrać czas oraz miejsce naszego wypoczynku, lecz na to jaka będzie aktualna pogoda nie mamy wpływu.
Nikt nie chce jednak całego turnusu spędzić w hotelu lub jeśli to biwak to w namiocie. Warto więc na wczesnym etapie planowania wyjazdu sprawdzić co przewiduje długoterminowa prognoza pogody i na jej podstawie układać swoje plany urlopowe.
Należy jednak brać pod uwagę fakt, że jest to tylko prognoza więc należy zabezpieczyć się na wypadek ochłodzenia i deszczu. Warto więc zawsze zabrać komplet odzieży na chłodniejsze dni, a także zawczasu pomyśleć jak wypełnić czas w razie kilku deszczowych dni.
Na całe szczęście hotele dysponują zarówno basenami jak i innymi ciekawymi formami spędzenia czasu. Wieczorami zamiast przed telewizorem można sięgnąć po jakąś wakacyjną lekturę, która zawsze powinna być uwzględniana podczas pakowania się na wyjazd. W ten sposób zabezpieczymy się na wypadek, kiedy będzie niekorzystna dla nas prognoza pogody.> Sortuj alfabetycznie | Poka na stronie 20 / 30 / 50 wpisw

Kategoria Prognoza pogody - Ostatnio dodane wpisy

Weather.com

Dodano: 2005.10.25
Weather.com

10 dniowa prognoza dla wszystkich krajów świata.

Zobacz opis!

Twoja Pogoda

Dodano: 2005.10.25
Twoja Pogoda

Informacje na temat pogody panującej na terenie całej kuli ziemskiej oraz klęsk żywiołowych i niecodziennych zjawisk meteorologicznych.

Zobacz opis!

CNN Weather

Dodano: 2005.10.25
CNN Weather

Prognoza pogody na najbliższe dni dla większości dużych miast na świecie przygotowana przez CNN.

Zobacz opis!

Yahoo! Weather

Dodano: 2005.10.25
Yahoo! Weather

Serwis pogodowy portalu Yahoo!

Zobacz opis!

Biuro prognoz AURA

Dodano: 2005.10.25
Biuro prognoz AURA

Biuro Prognoz AURA w Poznaniu oferuje szeroką gamę prognoz meteorologicznych dostosowaną do potrzeb klienta.

Zobacz opis!