935 wartociowych stron o turystyce
Turystyka.Favo.pl - Katalog turystyczny
http://www.landersen.pl - Katalog Turystyczny http://rivent.pl - Katalog Turystyczny http://porterfree.pl - Katalog Turystyczny http://www.travelysta.pl - Katalog Turystyczny Wypromuj stron w naszym katalogu turystycznym

> Home > Promy

Promy

Największe linie promowe działające w Polsce oraz najpopularniejsze serwisy umożliwiające rezerwacje biletów bezpośrednio na stronie internetowej.

Śledząc ruch turystyczny można zaobserwować fakt, że przemieszczanie się statkami staje się mniej popularne niż jeszcze parę lat temu.
Dzieje się tak z powodu kilku czynników do których można zaliczyć wzrost atrakcyjności ofert cenowych linii lotniczych. Nie znaczy to jednak, że sam transport morski przestaje być atrakcyjny ponieważ na tym polu dość prężnie działają liczne połączenie promowe z wieloma krajami.
Turyści, którzy mają ochotę na podróż mogą skorzystać z bardzo dużej ilości zniżek i promocji na ceny biletów jakie gwarantują promy polska.
To oczywiście nie jedyna atrakcja jaka przyciąga do transportu promowego licznych turystów. Równie atrakcyjne są dla nich luksusowe promy posiadające komfortowe wyposażenie wraz z przemiłą obsługą, która gwarantuje szereg atrakcji dla gości. Do tych ulubionych przez turystów linii należą linie łączące Polskę z krajami skandynawskimi. Tego rodzaju połączenia są kuszące szczególnie dla zmotoryzowanych. Bardzo często chcą oni ciekawie spędzić weekend w nadmorskich kurortach.
Również promy w polsce cieszą cię dużym wzięciem szczególnie poleca się te na wyspie Wolin i w Szczecinie.> Sortuj alfabetycznie | Poka na stronie 20 / 30 / 50 wpisw

Kategoria Promy - Ostatnio dodane wpisy

Bilety promowe online

Dodano: 2013.06.13
Bilety promowe online

Aferry.pl - to największy wybór biletów promowych online. Wyszukaj trasę, porównaj ceny i kup bilet online w czasie rzeczywistym bez konieczności wysyłania maila z zapytaniem. Znalezienie tanich biletów promowych nigdy nie bylo łatwiejsze. AFerry.pl daje ci największy wybór promów oraz statków w Europie i nie tylko. Oferujemy bilety zarówno dla pieszych pasażerów oraz dla osób podróżujących samochodami osobowymi, vanami lub pojazdami komercyjnymi.

Zobacz opis!

Kołobrzeska Żegluga Pasażerska

Dodano: 2007.05.25
Kołobrzeska Żegluga Pasażerska

Armator statku JANTAR organizuje przybrzeżne rejsy wycieczkowe, rejsy międzynarodowe oraz morskie wyprawy dla wędkarzy i płetwonurków.

Zobacz opis!

eSkandynawia.pl

Dodano: 2005.11.08
eSkandynawia.pl

Szwecja, Dania, Norwegia, Finlandia - bilety promowe, bilety autokarowe, informacje o państwach skandynawskich, galeria zdjęć, forum dyskusyjne o Skanydynawii.

Zobacz opis!

DFDS Seaways

Dodano: 2005.11.08
DFDS Seaways

Linie promowe: aktualne rozkłady rejsów, informacje o oferowanych wycieczkach, minirejsach itp., ceny, a także opisy i zdjęcia wybranych miast portowych oraz informacje o ich terminalach promowych.

Zobacz opis!

StenaLine

Dodano: 2005.11.08
StenaLine

Linie promowe: wycieczki do Skandynawii, promy na trasie Gdynia-Karlskrona (Szwecja). Bilety promowe.

Zobacz opis!