935 wartociowych stron o turystyce
Turystyka.Favo.pl - Katalog turystyczny
http://diananoclegi.pl - Katalog Turystyczny http://www.leoapart.com - Katalog Turystyczny http://rivent.pl - Katalog Turystyczny http://domprzyplazy.eu - Katalog Turystyczny Wypromuj stron w naszym katalogu turystycznym

> Home > Autobusy, kolej, autostop

Autobusy, kolej, autostop

Szukasz połączeń autobusowych z Polski do wybranego kraju europejskiego? Chcesz zapoznać się z rozkładem jazdy pociągów obejmującym wszystkie linie europejskie? A może chciałbyś znaleźć pasażera swojej podróży lub zaoferować autostopowiczowi wspólną podróż? Sprawdź poniższe linki!

Codziennie wiele ludzi przemierza kraj najróżniejszymi środkami lokomocji. Jadąc do pracy lub w delegacje najczęściej wybieramy autobusy, jeszcze inni uważają kolej za najlepszy środek transportu do szkoły.
Każdego dnia jadąc gdzieś w trasę samochodem widujemy na poboczach ludzi szukających kierowców, którzy ich podwiozą w określone miejsce. Mają oni jednak utrudnione zadanie ponieważ autostop u większości kierowców nie wzbudza zbytniego zaufania i po prostu boją się oni zabierać nieznajomych podróżników ze sobą.
Dlatego też w celu ocieplenia wizerunku autostopowiczów powstają serwisy będące platformami, gdzie można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Pomaga to znacząco obniżyć obniżyć koszty podróży poprzez udzielenie informacji o wolnych miejscach w samochodzie na danej trasie.
Dzięki takiej inicjatywie autostop nabiera nowego wymiaru, a samo podróżowanie staje się niezwykle atrakcyjne dla każdej ze stron. Pozwala to na poszerzenie kręgów znajomości ponieważ autostopowicze to z reguły ludzie otwarci na świat.> Sortuj alfabetycznie | Poka na stronie 20 / 30 / 50 wpisw

Kategoria Autobusy, kolej, autostop - Ostatnio dodane wpisy

Carpooling.pl

Dodano: 2011.09.11
Carpooling.pl

Serwis, dzięki któremu kierowcy i pasażerowie umawiają się na wspólne przejazdy po Polsce i Europie. Korzyści: oszczędność pieniędzy i środowiska oraz nowe znajomości. Carpooling.pl dostępny jest także w wersji na telefony komórkowe oraz jako aplikacja na Facebooku. Kilka wersji językowych, codziennie ponad 350 000 przejazdów.

Zobacz opis!

Go! Trans - Przewóz osób

Dodano: 2011.09.11
Go! Trans - Przewóz osób

Go! Trans - Przewóz osób Wrocław Dolny Śląsk Polska Europa transport osobowy bus przewozy na wczasy transfery na lotnisko

Zobacz opis!

Przewozy osób i paczek

Dodano: 2011.09.11
Przewozy osób i paczek

Przewozy osób i paczek do Niemiec, Holandii, Luksemburga i Belgii

Zobacz opis!

LTour.pl

Dodano: 2007.09.07
LTour.pl

Tanie bilety autokarowe, przejazdy autokarowe cała Europa, rezerwacje online.

Zobacz opis!

Przewóz osób

Dodano: 2007.05.25
Przewóz osób

Wynajem mikrobusów, przewóz osób komfortowymi busami. Licencja na międzynarodowy przewóz osób.

Zobacz opis!