935 wartociowych stron o turystyce
Turystyka.Favo.pl - Katalog turystyczny
http://rivent.pl - Katalog Turystyczny http://diananoclegi.pl - Katalog Turystyczny http://www.landersen.pl - Katalog Turystyczny http://porterfree.pl - Katalog Turystyczny Wypromuj stron w naszym katalogu turystycznym

> Home > Autobusy, kolej, autostop

Autobusy, kolej, autostop

Szukasz połączeń autobusowych z Polski do wybranego kraju europejskiego? Chcesz zapoznać się z rozkładem jazdy pociągów obejmującym wszystkie linie europejskie? A może chciałbyś znaleźć pasażera swojej podróży lub zaoferować autostopowiczowi wspólną podróż? Sprawdź poniższe linki!

Codziennie wiele ludzi przemierza kraj najróżniejszymi środkami lokomocji. Jadąc do pracy lub w delegacje najczęściej wybieramy autobusy, jeszcze inni uważają kolej za najlepszy środek transportu do szkoły.
Każdego dnia jadąc gdzieś w trasę samochodem widujemy na poboczach ludzi szukających kierowców, którzy ich podwiozą w określone miejsce. Mają oni jednak utrudnione zadanie ponieważ autostop u większości kierowców nie wzbudza zbytniego zaufania i po prostu boją się oni zabierać nieznajomych podróżników ze sobą.
Dlatego też w celu ocieplenia wizerunku autostopowiczów powstają serwisy będące platformami, gdzie można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Pomaga to znacząco obniżyć obniżyć koszty podróży poprzez udzielenie informacji o wolnych miejscach w samochodzie na danej trasie.
Dzięki takiej inicjatywie autostop nabiera nowego wymiaru, a samo podróżowanie staje się niezwykle atrakcyjne dla każdej ze stron. Pozwala to na poszerzenie kręgów znajomości ponieważ autostopowicze to z reguły ludzie otwarci na świat.> Sortuj alfabetycznie | Poka na stronie 20 / 30 / 50 wpisw

Kategoria Autobusy, kolej, autostop - Ostatnio dodane wpisy

Stopar

Dodano: 2007.02.10
Stopar

Autostopem po Słowacji (serwis w języku słowackim).

Zobacz opis!

Bilety-Autokarowe

Dodano: 2006.12.14
Bilety-Autokarowe

Bilety autokarowe i autobusowe do wszystkich krajów w Europie. Tanie przewozy autokarowe. Rezerwacja biletów autokarowych i autobusowych online.

Zobacz opis!

Eurotrans.nl

Dodano: 2006.11.02
Eurotrans.nl

Regularne linie autokarowe firmy Eurotrans. Na stronie możliwość dokonania rezerwacji miejsca online.

Zobacz opis!

Autostopem.net

Dodano: 2006.11.02
Autostopem.net

Serwis dla autostopowiczów. Autostopowa mapa Polski, zdjęcia, przygody, forum dyskusyjne.

Zobacz opis!

VANTRANS

Dodano: 2006.02.02
VANTRANS

Regularne przewozy mikrobusowe do ponad 50 miast i ich okolic w Niemczech, Holandii i Belgii. Dostarczanie przesyłek, transfery na lotniska, wynajem.

Zobacz opis!