935 wartociowych stron o turystyce
Turystyka.Favo.pl - Katalog turystyczny
http://veturo.pl - Katalog Turystyczny http://nest.poznan.pl - Katalog Turystyczny http://www.jakiepiekne.pl - Katalog Turystyczny http://www.najtanszysport.pl - Katalog Turystyczny Wypromuj stron w naszym katalogu turystycznym

> Home > Autobusy, kolej, autostop

Autobusy, kolej, autostop

Szukasz połączeń autobusowych z Polski do wybranego kraju europejskiego? Chcesz zapoznać się z rozkładem jazdy pociągów obejmującym wszystkie linie europejskie? A może chciałbyś znaleźć pasażera swojej podróży lub zaoferować autostopowiczowi wspólną podróż? Sprawdź poniższe linki!

Codziennie wiele ludzi przemierza kraj najróżniejszymi środkami lokomocji. Jadąc do pracy lub w delegacje najczęściej wybieramy autobusy, jeszcze inni uważają kolej za najlepszy środek transportu do szkoły.
Każdego dnia jadąc gdzieś w trasę samochodem widujemy na poboczach ludzi szukających kierowców, którzy ich podwiozą w określone miejsce. Mają oni jednak utrudnione zadanie ponieważ autostop u większości kierowców nie wzbudza zbytniego zaufania i po prostu boją się oni zabierać nieznajomych podróżników ze sobą.
Dlatego też w celu ocieplenia wizerunku autostopowiczów powstają serwisy będące platformami, gdzie można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Pomaga to znacząco obniżyć obniżyć koszty podróży poprzez udzielenie informacji o wolnych miejscach w samochodzie na danej trasie.
Dzięki takiej inicjatywie autostop nabiera nowego wymiaru, a samo podróżowanie staje się niezwykle atrakcyjne dla każdej ze stron. Pozwala to na poszerzenie kręgów znajomości ponieważ autostopowicze to z reguły ludzie otwarci na świat.> Sortuj alfabetycznie | Poka na stronie 20 / 30 / 50 wpisw

Kategoria Autobusy, kolej, autostop - Ostatnio dodane wpisy

Wikel

Dodano: 2005.11.05
Wikel

Sprzedaż międzynarodowych biletów autokarowych. Oferujemy bilety na wyjazdy ze wszystkich większych miast Polski.

Zobacz opis!

Eurobus

Dodano: 2005.11.05
Eurobus

Przewozy autokarowe do Anglii, Belgii, Holandii, Francji, Niemiec, Włoch, Estonii, Norwegii.

Zobacz opis!

Olivia

Dodano: 2005.11.05
Olivia

Linie autobusowe do Niemiec i Francji. Przewozy międzynarodowe. Bilety autobusowe.

Zobacz opis!

Eurolines Polska

Dodano: 2005.11.05
Eurolines Polska

Krajowy oddział stowarzyszenia z siedzibą w Brukseli zrzeszającego firmy posiadające licencję na międzynarodowe linie autokarowe. Do grupy należą polskie firmy Omni, Comfort Lines i Pekaes Bus.

Zobacz opis!

Opolanin

Dodano: 2005.11.05
Opolanin

Prowadzi sprzedaż biletów autokarowych, promowych i lotniczych oraz wynajem autokarów.

Zobacz opis!