954 wartościowych stron o turystyce
Turystyka.Favo.pl - Katalog turystyczny
http://www.leoapart.com - Katalog Turystyczny http://willa-zacisze.pl - Katalog Turystyczny http://veturo.pl - Katalog Turystyczny http://www.landersen.pl - Katalog Turystyczny Wypromuj stronę w naszym katalogu turystycznym

> Home > Przewodniki on-line

Przewodniki on-line

Internetowe przewodniki dla turystów. Jak dojechać, co jeść, gdzie się bawić i przede wszystkim opisy i zdjęcia miejsc, które warto odwiedzić. Najbardziej urokliwe miejsca na Ziemi które koniecznie trzeba uwzględnić w planach swoich letnich podróży.

Przygotowując się do wyprawy czeka nas wiele spraw i długi zestaw spraw pozwalających , aby podróż okazała się sukcesem. W tym celu warto zaopatrzyć się w przewodniki.
Turystyka to taka dziedzina, gdzie należy być przygotowanym na każdą ewentualność. Dzięki tym pozycjom pozyskamy niezbędną wiedzę oraz dostęp do wszelkich informacji w każdym aspekcie naszej podróży.
Od niedawna możemy też cieszyć się takim udogodnieniem jak przewodniki on-line oraz tych w formie e-booków, które dzięki swoim cechom są jeszcze bardziej wygodne w użyciu i możliwe do zabrania wraz z urządzeniem mobilnym. Dzięki temu nie musimy dźwigać ich w formie książkowej podczas podróży, kiedy liczy się każdy dodatkowy kilogram bagażu.
Przewodniki turystyczne zapewniają nam dokładne opisy map i tras dojazdu, ale także informacje na temat najciekawszych zabytków jakie są w danym miejscu. Dzięki takim przewodnikom w przeciągu kilku chwil mamy okazję poczuć namiastkę podróży, co pomaga już na etapie czytania wczuć się w atmosferę wyjazdu.> Sortuj alfabetycznie | Pokaż na stronie 20 / 30 / 50 wpisów

Kategoria Przewodniki on-line - Ostatnio dodane wpisy

Muzeum Kurpiowskie w Wachu

Dodano: 2013.03.03
Muzeum Kurpiowskie w Wachu

Muzeum mieści się na terenie gospodarstwa we wsi Wach nr. 14. Wach położony jest w samym środku Puszczy Kurpiowskiej, w połowie drogi między Kadzidłem a Myszyńcem, przy trasie 53 z Warszawy na Mazury. Położenie jest idealnym przystankiem dla turystów zmierzających z Warszawy na Mazury i odwrotnie. Lekcje muzealne i ginące zawody w Muzeum Kurpiowskim w Wachu. Możesz wybrać jedne zajęcia lub kilka. 1. Kopanie bursztynu. 2. Obróbka kurpiowska bursztynu. 3. Kopanie bursztynu i Obróbka kurpiow

Zobacz opis!

Ustka, atrakcje na zdjęciach

Dodano: 2013.02.15
Ustka, atrakcje na zdjęciach

Ustka, atrakcje na zdjęciach i wirtualnych spacerach. Zobacz najpiękniejsze miejsca w regionie słupskim. Na stronie znajduje się również poradnik dla miłośników i amatorów fotografowania. Zobacz sam - sprawdź ofertę wirtualnego spaceru oraz pakietu fotografii. Muzea, obiekty sakralne, baza turystyczna, militaria i wiele, wiele innych - atrakcje Ustki i okolic na jednym portalu.

Zobacz opis!

Przewodnik po Polsce i Europie

Dodano: 2013.02.12
Przewodnik po Polsce i Europie

Tam i z powrotem to internetowy przewodnik turystyczny w którym znajdziesz informacje na temat cen biletów wstępu, godzin otwarcia obiektu, jak dojechać do danego miejsca, przeczytasz opis miejsca i dowiesz się czy warto je odwiedzić, zobaczysz ciekawe i prawdziwe zdjęcia, poznasz opinie tych którzy już tam byli, dowiesz się w jakich godzinach można obiekt zwiedzić i czy jest to bezpieczne, znajdziesz ciekawe pomysły na wycieczki i podróże.

Zobacz opis!

Przewodnik po Toruniu Tija

Dodano: 2013.02.10
Przewodnik po Toruniu Tija

Jestem Licencjonowanym Przewodnikiem po Toruniu - Tija Justyna Górtatowska. Moje oprowadzanie jest skrojone na miarę wieku, potrzeb i zainteresowań Turysty. Dotknij oryginalnego Gotyku w Toruniu. Poczuj atmosferę z życia dawnych mieszkańców Grodu Kopernika. Poznaj bliżej słynnego toruńskiego astronoma, który dla nas wstrzymał Słońce i ruszył Ziemie. Zwiedzaj Toruń z przewodnikiem Tija Justyna Górtatowska i ciesz się chwilami spędzonymi w pięknym i oryginalnym gotyckim Grodzie Mikołaja

Zobacz opis!

Blog turystyczny

Dodano: 2013.01.16
Blog turystyczny

Artykuły poświęcone turystyce pisane przez wielu podróżników. Opisy ciekawych miejsc w Polsce. Kraje na świecie które warto odwiedzić.

Zobacz opis!