954 wartościowych stron o turystyce
Turystyka.Favo.pl - Katalog turystyczny
http://www.jakiepiekne.pl - Katalog Turystyczny http://www.leoapart.com - Katalog Turystyczny http://www.explore.pl - Katalog Turystyczny http://www.travelysta.pl - Katalog Turystyczny Wypromuj stronę w naszym katalogu turystycznym

> Home > Przewodniki on-line

Przewodniki on-line

Internetowe przewodniki dla turystów. Jak dojechać, co jeść, gdzie się bawić i przede wszystkim opisy i zdjęcia miejsc, które warto odwiedzić. Najbardziej urokliwe miejsca na Ziemi które koniecznie trzeba uwzględnić w planach swoich letnich podróży.

Przygotowując się do wyprawy czeka nas wiele spraw i długi zestaw spraw pozwalających , aby podróż okazała się sukcesem. W tym celu warto zaopatrzyć się w przewodniki.
Turystyka to taka dziedzina, gdzie należy być przygotowanym na każdą ewentualność. Dzięki tym pozycjom pozyskamy niezbędną wiedzę oraz dostęp do wszelkich informacji w każdym aspekcie naszej podróży.
Od niedawna możemy też cieszyć się takim udogodnieniem jak przewodniki on-line oraz tych w formie e-booków, które dzięki swoim cechom są jeszcze bardziej wygodne w użyciu i możliwe do zabrania wraz z urządzeniem mobilnym. Dzięki temu nie musimy dźwigać ich w formie książkowej podczas podróży, kiedy liczy się każdy dodatkowy kilogram bagażu.
Przewodniki turystyczne zapewniają nam dokładne opisy map i tras dojazdu, ale także informacje na temat najciekawszych zabytków jakie są w danym miejscu. Dzięki takim przewodnikom w przeciągu kilku chwil mamy okazję poczuć namiastkę podróży, co pomaga już na etapie czytania wczuć się w atmosferę wyjazdu.> Sortuj alfabetycznie | Pokaż na stronie 20 / 30 / 50 wpisów

Kategoria Przewodniki on-line - Ostatnio dodane wpisy

Wyspy Alandzkie

Dodano: 2005.11.08
Wyspy Alandzkie

Przewodnik turystyczny: położenie, status państwowy, klimat, pogoda, komunikacja, informacje praktyczne, ceny żywności, paliwa, kursy walut, mapy, zdjęcia.

Zobacz opis!

Grecja on-line

Dodano: 2005.11.08
Grecja on-line

Przewodnik po Grecji. Noclegi, hotele, biura podróży, mapa Grecji.

Zobacz opis!

Moja Słowacja

Dodano: 2005.11.08
Moja Słowacja

Słowacja bliski, dobrze zagospodarowany pod względem turystycznym kraj. Słowacja to Tatry oraz Beskidy, które stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku. Zobacz przed wyjazdem na Słowację. Noclegi, opisy jaskin, ośrodki narciarskie, kąpieliska termalne, aquaparki, góry.

Zobacz opis!

Mierzeja.com

Dodano: 2005.11.08
Mierzeja.com

Zbiór informacji na temat przepięknego kawałka ziemi jakim jest Mierzeja Wiślana i Zalew Wiślany. Serwis zawiera opisy miejscowości, mapy, zdjęcia, ofery turystyczne, historię regionu, itp.

Zobacz opis!

Polskie góry

Dodano: 2005.11.08
Polskie góry

Karkonosze, Tatry, Beskidy, Góry Stołowe, Góry Sowie. Opisy szlaków, przyroda, schroniska, wirtualna baza tras punktowanych GOT, zabytki, szczyty, e-Kartki, kamery internetowe, rozrywka oraz wiele zdjęć z polskich gór.

Zobacz opis!